Elfa Distrelec uruchamia grę na ME 2016

Elfa Distrelec dzieli ze swoimi klientami pasję do piłki nożnej. Firma uruchamia międzynarodową grę, w której klienci po zarejestrowaniu się, mogą obstawiać wyniki spotkań tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

elfa

Kilka tygodni przed rozpoczęciem tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, Elfa Distrelec ogłasza start własnej futbolowej gry online. Klienci firmy mogą zarejestrować się na stronie www.distrelec-soccer.com i robić zakłady na wyniki wszystkich meczów mistrzostw. Osoby, najtrafniej typujące wyniki ważnych spotkań będą miały możliwość wygrania wyjątkowych nagród z asortymentu Elfa Distrelec. Główne nagrody trafią w ręce osób, które trafnie wytypują wyniki finałowych spotkań, a także do zwycięzców całych rozgrywek. Czołowi dostawcy Elfa Distrelec ufundowali nagrody dla najlepszych uczestników zabawy.

Miłośnicy futbolu nie powinni zwlekać z wzięciem udziału w ekscytujących zakładach. Rejestracja na stronie www.distrelec-soccer.com rozpocznie się 16 maja. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w grze powinny zarejestrować się jeszcze przed rozpoczęciem pierwszego meczu mistrzostw, żeby mieć szansę wygrania całego konkursu. Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016 trwają od 10 czerwca do 10 lipca tego roku.

Firma Elfa Distrelec udostępniła swoją grę w sześciu językach: niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim, szwedzkim oraz polskim, co pozwala większej ilości klientów na wzięcie udziału w zabawie. Wybierz jeden z języków dostępnych na stronie internetowej, postaw na najlepsze drużyny i poczuj emocje razem z Elfa Distrelec.

Share this Post :

Comments are closed.