Nowa marka własna RS Pro na 5-lecie działalności RS w Polsce

RS-Pro

Targi Automaticon okazją do świętowania piątej rocznicy działalności RS

Globalny dystrybutor produktów dla inżynierów RS Components (RS) już po raz czwarty bierze udział w targach Automaticon w Warszawie, w edycji 2016. Nie jest to jednym powodem do świętowania, zarówno dla pracowników, jak i dla odwiedzających, których dystrybutor zaprasza dla stoisko C-8 w hali 1. RS będzie obchodzić także piątą rocznicę działalności w Europie Wschodniej. Będzie to także tradycyjnie sposobność, aby specjaliści RS przedstawili odwiedzającym nowości w ofercie, które są także dostępne na stronie pl.rs-online.com. Tym razem w centrum uwagi znajdzie się nowa marka RS Pro, która obejmuje cały asortyment produktów i zapewnia ekonomiczny zakup.

Od 1 stycznia 2011 roku, kiedy firma RS rozpoczęła działalność w Europie Wschodniej, nieustannie rośnie liczba zadowolonych klientów, przyczyniając się do wyjątkowo szybkiego rozwoju tego dystrybutora w Polsce. Tempo wzrostu utrzymuje się na tym samym poziomie, a wartość przychodów w ciągu pięciu lat wzrosła 12-krotnie. Od samego początku nie zmieniły się również cele stawiane przez firmę: profesjonalna obsługa klientów i budowanie świadomości marki. Do sukcesu przyczyniła się także silnie zaznaczona obecność na rynku lokalnym. Obecnie w biurze w Warszawie pracuje około 50 pracowników, dla których język polski jest językiem ojczystym. Nie mniej ważny jest fakt, że dostawy na terenie Polski są bezpłatne.

Kolejnym czynnikiem, który odpowiada za sukces RS jest ogromny asortyment, obejmujący ponad 500 000 produktów. Do najchętniej kupowanych należą produkty własnej marki RS. Gama produktów RS Pro, obejmującej ponad 40 000 produktów przemysłowych i podzespołów elektronicznych wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, będzie stale powiększana. Produkty RS Pro to wybór, który łączy w sobie jakość, wysokie parametry i atrakcyjną cenę, co w efekcie zapewnia wyjątkową wartość. Aby klienci nabrali pełnego zaufania do produktów RS Pro, będą one oznaczane znakiem jakości RS, który będzie poświadczał zgodność z wiodącymi normami w zakresie kontroli, testów i certyfikacji.

Przy odrobinie szczęścia odwiedzający stoisko RS będą mogli sami się przekonać o jakości produktów marki RS. W loterii zorganizowanej przez RS pierwszą nagrodą będzie skrzynka z narzędziami marki RS, zawierająca 100 elementów.

Robert Dudzik,dyrektor sprzedaży w RS, Europa Wschodnia, ma spore oczekiwania w związku z targami: „Targi Automaticon są kolejnym krokiem na drodze naszego sukcesu w Polsce. To forum, na którym możemy komunikować się bezpośrednio z inżynierami, którzy w coraz większym stopniu korzystają z produktów naszej własnej marki. Pragniemy stworzyć globalną markę produktową, która będzie się kojarzyć z jakością, wysokimi parametrami i atrakcyjną ceną. RS Pro to wybór, który zapewnia klientom oczywiste korzyści”.

Share this Post :

Comments are closed.