Technologia rozpoznawania tęczówki w smartfonach HOMTOM HT10

Chiński producent smartfonów HOMTOM zapowiada rozpoczęcie sprzedaży swojego flagowego urządzenia HOMTOM HT10, które zawiera drugą generację technologii do rozpoznawania tęczówki, tej samej, którą zastosowano w telefonach Samsung Note 7.

smartfon HT10 z zaawansowaną technologią rozpoznawania tęczówki

Tęczówka każdej osoby jest unikalna, a jej budowa wewnętrzna pozostaje stabilna, dzięki czemu stanowi bardzo precyzyjne i bezpieczne „hasło”. Podstawą rozpoznawania tęczówki jest algorytm określający nawet 266 punktów identyfikacyjnych, co daje o wiele bardziej precyzyjny wynik niż którakolwiek inna metoda identyfikacji biometrycznej. Telefon odblokuje w ciągu 0,3 sekundy i działa też w warunkach ograniczonego światła lub w ciemności, a nawet jeżeli użytkownik korzysta z okularów, przez co cały proces odblokowania jest szybszy, bardziej wygodny i bezpieczny.

Poczuj prawdziwy sens „globalnej sieci 4G”

Częstotliwości oferowane przez HOMTOM HT10 pokrywają wszystkie kontynenty świata, w tym pasmo w Europie (B3, B7, B20), w Afryce (B1, B3, B7), w Ameryce Północnej (B4, B17), w Ameryce Łacińskiej (B2, B4, B7), w Azji (B1, B3, B7) oraz w Oceanii (B1, B2, B4, B7). Tym samym telefon rozwiązuje problemy częstotliwości i jednocześnie pozwala użytkownikom na korzystanie z 4G w ich smarfonach w dowolnym miejscu na świecie.

Zachowaj każde wspomnienie z aparatami fotograficznymi 21MP i 8MP

Dzięki potężnemu procesorowi MediaTek Helio X20, HOMTOM HT10 oferuje fotografowanie w FHD. Dzięki tylnemu aparatowi 21MP SONY z ultra wysoką rozdzielczością i przedniemu aparatowi 8MP z HD nigdy nie można było łatwiej zadokumentować codziennego życia krystalicznie czystymi zdjęciami.

HOMTOM zaprezentuje praktycznie doświadczenie z tej potężnej technologii w ramach wystawy Global Source Exhibition w ramach AsiaWorld Expo w Hongkongu w dniach 18 – 21 października 2016 roku.

Źródło: HOMTOM

Share this Post :

Comments are closed.